Przejdź do treści

PAGE+ | Twoja strona to Twój PLUS

Bez nazwy-1 (3) (1)

WYBRANE PROJEKTY Z PORTFOLIO

Nie chcemy się chwalić, natomiast chcemy pokazać Tobie nasze najnowsze projekty! Nie jest to wszystko, po więcej projektów zapraszamy do kontaktu!
PS. Wystarczy kliknąć na obraz, a przeniesie ciebie na tą stronę!

SunClever Pompy Ciepła

Nowa realizacja w równie nowoczesnym stylu dla firmy zajmującej się montażem i serwisem pomp ciepła. Zapraszam do skorzystania z usług tej firmy.

STÓŁ_POPROSZĘ

Wspolnie z copywriterką oraz Social Media Manager p.Natalią Derendal współpracująca z firmą STÓŁ_POPROSZĘ prezentujemy stronę dla firmy STÓŁ_POPROSZĘ. 
Projekt spełnia najnowsze kryteria designu, tak samo jak stoły producenta.
Zapraszamy do skorzystania z usług tejże firmy.

ALUBALU / DOMEKO

Firma zajmująca się tworzeniem balustrad aluminiowych.

SEVIA HAIR - strona + platforma szkoleniowa

Zapraszamy do skorzystania z usług Sylwii – prowadzącej firmę we Wrocławiu (Radwanice). Zajmuje się ona przedłużaniem włosów jak i szkoleniami z tej dziedziny.

NatalisHaft

Jest to sklep z chustami ręcznie haftowanymi – każda z chust jest wyjątkowa, stworzona starannie przez prowadzącą ten sklep Panią Natalię. 
Zapraszam do skorzystania z asortymentu!

Hydraulik-Bobak.PL

Strona internetowa wykonana dla firmy hydraulicznej. Firma działa na obszarze Podhala, małopolski oraz Śląska. Firma posiada ogromne doświadczenie. W razie awarii zachęcamy do skorzystania z usług Krzysztofa!

Tributis Group

PAGE+ miało okazję współpracować z VISHKA oraz Content Agent przy projekcie dla Tributis Group.
Projekt graficzny został wykonany przez tę samą utalentowaną graficzkę Sabinę „VISHKA” co w projekcie Ratuj Firmę, a przeniesienie projektu strony zostało wyodrębnione dla PAGE+ przez Content Agent.
Jeśli potrzebujecie ich pomocy to zapraszamy!

RatujFirmę.com.pl

PAGE+ miało z Content Agent przy tym projekcie.
Projekt graficzny został wykonany przez utalentowaną graficzkę Sabinę „VISHKA”, natomiast dla PAGE+ zostało zlecone wdrożenie.
Jeśli potrzebujecie ich pomocy to zapraszamy!

JuliaNowicka.PL

Strona internetowa wykonana dla fotomodelki Julii Nowickiej. Bardzo sympatyczna, fotogeniczna osoba, kochająca fotografię.  Jej wizytówka zawiera wybrane fotografie z portfolio, na które warto zwrócić uwagę. Zawiera również formularz kontaktowy do kontaktu oraz adres mailowy. W stopce jest link do instagrama na którego serdecznie zapraszamy!

Komunikacja i wymiana informacji w Internecie

Jest to indywidualny projekt, wykonany w celu przedstawienia po krótce zagadnienia “Komunikacja i wymiana danych w Internecie”. Strona przedstawia najważniejsze informacje w prosty sposób.